Pello Bilbao: Gücümüzü kullanarak zorlu etabı kazandık

01 Mayıs 2015 Cuma 18:16

51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2015) Denizli - Selçuk etabını birinci tamamlayan Caja Rural-Seguros RGA'nın İspanyol sporcusu Pello Bilbao, tırmanışta kuvvetli bir takım olduklarını belirtti. Bilbao, bu gücü kullanarak...

Pello Bilbao: Gücümüzü kullanarak zorlu etabı kazandık

51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2015) Denizli - Selçuk etabını birinci tamamlayan Caja Rural-Seguros RGA'nın İspanyol sporcusu Pello Bilbao, tırmanışta kuvvetli bir takım olduklarını belirtti. Bilbao, bu gücü kullanarak zorlu etabı kazandıklarını dile getirdi.

Ödül törenin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Pello Bilbao, taktiklerini kazanmak üzerine kurduklarını ve bunu da başardıklarını kaydederek, "Tırmanışlarda kuvvetli bir takımız ve bu gücü kullanarak bugünkü etabı kazanmayı bildik." ifadelerini kullandı.

Yine bir tırmanış etabı olan Elmalı'da neden başarılı olamadıklarının sorulması üzerine İspanyol bisikletçi, o gün lastiğinin patladığını hatırlatarak, "Geri dönüş yapamadım. Biz daha çok genel klasman liderliğini planladık. Yarın da önemli bir tırmanış var. Aynı şekilde burada da takım halinde iyi bir derece elde etmek istiyoruz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x