Portekiz basını sessiz kaldı

02 Ekim 2013 Çarşamba 14:30

FC Porto'nun, Atletico Madrid karşında aldığı mağlubiyet sonucu Portekiz basını suskun kaldı. Maç spor gazetelerin hiç birinde manşette yer almadı. Gazetelerin internet sitelerinde ise kısa haberlerle geçiştirildi. Manşetleri, bugün oynanacak...

Portekiz basını sessiz kaldı

FC Porto'nun, Atletico Madrid karşında aldığı mağlubiyet sonucu Portekiz basını suskun kaldı. Maç spor gazetelerin hiç birinde manşette yer almadı. Gazetelerin internet sitelerinde ise kısa haberlerle geçiştirildi. Manşetleri, bugün oynanacak Benfica - Paris Saint Germain maçı kapladı.

Portekiz'in en ünlü spor gazetesi Record'un internet sitesinde çıkan bir haberde, dünkü maç ''FC Porto seviyesinde bir takımın, karşılaşmanın en belirleyici anında böyle çocukça bir şekilde debelenmesi düşünülemezdi.'' şeklinde yorumlandı.

Abola gazetesinin internet sitesinde ise İspanya'nın Marca ve AS gazetelerinde çıkan, ''Arda topu aldığında Atletico Madridli bir oyuncu kural dışı pozisyondaydı.'' haberi yayınlandı ve galibiyet golünün ofsayt olduğunu yazdı.

Diğer bir spor gazetesi Ojogo'nun internet sitesinde ise Arda'nın golünün 15 yıl önce, 98 Dünya Kupası'nda, Zanetti ve Veron tarafından İngiltere'ye atıldığından bahsedildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x