Pro Lisans kursiyerleri, bölge karmalarını seyretti

05 Ocak 2013 Cumartesi 18:08

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Antalya Mardan Palace'da düzenlenen UEFA Pro Lisans Kursu'na katılan teknik adamlar, Bölge Karmaları Etkinliği maçlarını izledi. 26 Aralık'tan bu yana kursta olan teknik adamlar, Emirhan Spor Kompleksi'nde...

Pro Lisans kursiyerleri, bölge karmalarını seyretti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Antalya Mardan Palace'da düzenlenen UEFA Pro Lisans Kursu'na katılan teknik adamlar, Bölge Karmaları Etkinliği maçlarını izledi.

26 Aralık'tan bu yana kursta olan teknik adamlar, Emirhan Spor Kompleksi'nde 4 Ocak'ta oynanan Avrupa Karması - Samsun Karması ve İzmir Karması - Antalya Karması maçlarının yanı sıra bugün de Antalya Karması - Avrupa Karması ve Samsun Karması - İzmir Karması maçlarını tribünden takip etti.

Pro Lisans kursiyerleri ile birlikte TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, Eğitim Müdürü Yücel Uyar ve Eğitim Sorumlusu Emir Şiranlı da hazır bulundu.

İlk etabı 28 Mayıs - 9 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve kursiyerlerin Ekim 2012'de UEFA Antrenör Eğitimi Kursiyer Değişim Programı'na da katıldığı UEFA Pro Lisans Kursu'nun ikinci etabı 8 Ocak 2013'te sona erecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x