Prosinecki, ikinci yarı öncesi umutlu konuştu

11 Ocak 2013 Cuma 09:34

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, ikinci yarı iyi bir performans ortaya koyup iyi bir sezon geçirmek istediklerini söyledi.Cihan Haber Ajansı'na konuşan Hırvat Teknik adam, ikinci yarı çalışmalarının oldukça iyi gittiğini kaydetti....

Prosinecki, ikinci yarı öncesi umutlu konuştu

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, ikinci yarı iyi bir performans ortaya koyup iyi bir sezon geçirmek istediklerini söyledi.

Cihan Haber Ajansı'na konuşan Hırvat Teknik adam, ikinci yarı çalışmalarının oldukça iyi gittiğini kaydetti. Genç hoca, "İlk yarıda koymuş olduğumuz performansın üstüne çıkmamız gerekiyor. Ümit ediyorum bunu gerçekleştirip iyi bir ikinci yarı geçiririz. Biz iyi bir takımız. İlk yarıda yapılan hataları tekrarlamak istemiyoruz." dedi.

Bulundukları konum itibariyla üstteki takımlar ve alttaki takımlarla aralarında fazla bir farkın bulunmadığını kaydeden Prosinecki, "İki üç galibiyetle yukarılara doğru tırmanabiliriz. İstikrarlı bir futbol ortaya koyarak üst sıralara doğru yükselmeyi hedefliyoruz." diye konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Hırvat Hoca, sözlerini şöyle tamamladı.

"Ceyhun Gülselam'ı kadromuza kattık. Jaja'nın transferi henüz net değil. Birkaç oyuncu almak için çalışmalarımız devam ediyor. Bizim alacağımız oyuncunun buraya fark oluşturacak bir oyuncu olması gerekiyor. Önümüzdeki günlerde birkaç oyuncu transfer edebiliriz."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x