PTT 1. Lig 23, 24 ve 25. hafta programları açıklandı

26 Şubat 2015 Perşembe 15:11

PTT 1. Lig'de 2014-2015 sezonu 23, 24 ve 25. hafta maçlarının programları açıklandı.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 6, 7, 8 ve 9 Mart'ta oynanacak 23. hafta, 13, 14, 15 ve 16 Mart'ta oynanacak 24. hafta ile 20, 21, 22 ve 23...

PTT 1. Lig 23, 24 ve 25. hafta programları açıklandı

PTT 1. Lig'de 2014-2015 sezonu 23, 24 ve 25. hafta maçlarının programları açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 6, 7, 8 ve 9 Mart'ta oynanacak 23. hafta, 13, 14, 15 ve 16 Mart'ta oynanacak 24. hafta ile 20, 21, 22 ve 23 Mart'ta oynanacak 25. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

23. HAFTA

6 Mart Cuma
19.00 Denizlispor - Albimo Alanyaspor (Denizli Atatürk)

7 Mart Cumartesi
14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka (Kamil Ocak)
14.00 Orduspor - Şanlıurfaspor (Ordu 19 Eylül)
16.30 Samsunspor - Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)

8 Mart Pazar
13.30 Osmanlıspor Futbol Kulübü - Giresunspor (Osmanlı Stadı)
13.30 Manisaspor - Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Adana Demirspor - Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
16.00 Altınordu - Boluspor (İzmir Atatürk)

9 Mart Pazartesi
19.00 Bucaspor - Kayserispor (Yeni Buca Stadı)

24. HAFTA

13 Mart Cuma
19.00 Şanlıurfaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Şanlıurfa Gap Arena)

14 Mart Cumartesi
14.00 Albimo Alanyaspor - Giresunspor (Alanya Oba Stadı)
14.00 Adanaspor - Bucaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)

15 Mart Pazar
13.30 Karşıyaka - Manisaspor (İzmir Atatürk)
13.30 Orduspor - Osmanlıspor Futbol Kulübü (Ordu 19 Eylül)
15.00 Boluspor - Denizlispor (Bolu Atatürk)
18.30 Antalyaspor - Adana Demirspor (Akdeniz Üniversitesi)

16 Mart Pazartesi
19.00 Kayserispor - Altınordu (Kayseri Kadir Has)

25. HAFTA

20 Mart Cuma
19.00 Osmanlıspor Futbol Kulübü - Albimo Alanyaspor (Osmanlı Stadı)

21 Mart Cumartesi
14.00 Bucaspor - Antalyaspor (Yeni Buca Stadı)
14.00 Giresunspor - Boluspor (Giresun Atatürk)
18.30 Adana Demirspor - Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Mart Pazar
13.00 Manisaspor - Şanlıurfaspor (Manisa 19 Mayıs)
13.30 Denizlispor - Kayserispor (Denizli Atatürk)
14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Orduspor (Kamil Ocak)
16.00 Samsunspor - Karşıyaka (Samsun 19 Mayıs)

23 Mart Pazartesi
18.30 Altınordu - Adanaspor (İzmir Atatürk)

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x