Recep Bölükbaşı: Hem bizim hem camianın morale ihtiyacı var

08 Şubat 2013 Cuma 15:00

Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, Kardemir D.Ç. Karabükspor karşısında üç puan almak istediklerini belirterek, "Hem bizim hem hocanın hem futbolcuların hem camianın morale ihtiyacı var." dedi. Bölükbaşı, ligde yarın akşam...

Recep Bölükbaşı: Hem bizim hem camianın morale ihtiyacı var

Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, Kardemir D.Ç. Karabükspor karşısında üç puan almak istediklerini belirterek, "Hem bizim hem hocanın hem futbolcuların hem camianın morale ihtiyacı var." dedi.

Bölükbaşı, ligde yarın akşam karşılaşacakları Karabükspor maçı için Özlüce Tesisleri'nden hareket öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı. Yeni bir hoca ile çalışmaya başladıklarını hatırlatan Bölükbaşı, Hikmet Karaman'ın çok hırslı ve inançlı olduğunu dile getirdi.

AVRUPA İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ

Bölükbaşı, "Hocamızın da ilk maçı olacak. İnşallah üç puanla döneriz. Hem bizim hem hocanın hem futbolcuların hem camianın morale ihtiyacımız var. Bunun yapabilecek güçteyiz. Üç puanla döneriz ve önümüzdeki hafta da kendi sahamızda Elazığ'la oynayacağımız maçı alırız ve yukarılara çıkarız. Avrupa kupaları için artık ne gerekiyorsa yapacağız. Artık bundan sonra durmak yok çalışmak, koşturmak var. Yöneticilerimizde takımı hiç yalnız bırakmadı. Bir kısmı bugün bir kısmı yarın orada olacak." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x