Şampiyon Melikşah Üniversitesi

07 Mayıs 2015 Perşembe 13:36

Samsun’da düzenlenen Ünilig Erkeklerde oynanan final maçının ardından şampiyon belli oldu. Ünilig Erkekler’de Melikşah Üniversitesi, ilk yarısını 49-37 geride kapattığı karşılaşmada Beykent Üniversitesi’ni 78-72’lik skorla mağlup...

Şampiyon Melikşah Üniversitesi

Samsun’da düzenlenen Ünilig Erkeklerde oynanan final maçının ardından şampiyon belli oldu.

Ünilig Erkekler’de Melikşah Üniversitesi, ilk yarısını 49-37 geride kapattığı karşılaşmada Beykent Üniversitesi’ni 78-72’lik skorla mağlup etti ve şampiyon oldu. Bir ara 16 sayı geriye düşen Melikşah Üniversitesi müthiş bir geri dönüş yaparak mutlu sona ulaştı.

Son periyodun bitimiyle turuncu beyazlı oyuncular ve teknik ekip büyük bir mutluluk yaşadı. Maç sonrası konuşan Melikşah Üniversitesi Baş Antrenörü Necip İpek, "Şampiyon olacağımıza sonuna kadar inanıyordum. Maç içinde terinin son damlasına kadar mücadele eden oyuncularımı kutluyorum. Şampiyonluğumuz Kayseri’mize armağan olsun." diye konuştu.

Ünilig Erkeklerde turnuvanın enleri de belli oldu. Melikşah Üniversitesi’nde Franch Yangue turnuvanın en değerli oyuncusu seçilirken, Berkay Genç ise Blok kralı oldu Ünilig Erkekler’de ikinci Beykent Üniversitesi olurken üçüncü ise Zirve Üniversitesi'ni 72-68’lik skorla mağlup eden Turgut Özal Üniversitesi oldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x