Samsunspor, 20 Ocak 1989'daki kazanın acısını yaşıyor

19 Ocak 2013 Cumartesi 16:00

Samsunspor 20 Ocak 1989'deki kazanın acısını yaşıyor. Aynı kazada yaralanan şu anki Kulüp Başkanı Emin Kar, "20 Ocak 1989 kazasının açısını halen içimizde yaşıyoruz. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız." dedi.Başkan Emin...

Samsunspor, 20 Ocak 1989'daki kazanın acısını yaşıyor

Samsunspor 20 Ocak 1989'deki kazanın acısını yaşıyor. Aynı kazada yaralanan şu anki Kulüp Başkanı Emin Kar, "20 Ocak 1989 kazasının açısını halen içimizde yaşıyoruz. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız." dedi.

Başkan Emin Kar, "O kara günü yaşayanlardan birisi olarak o acıyı halen içimde taşıyor ve kaybettiğimiz değerli hocamız Nuri Asan'a, futbolcu arkadaşlarım Muzaffer Badalıoğlu'na, Meta Adanır'a, Tomiç'e ve şoförümüz Asım Özkan ağabeyimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum." diyerek şunları söyledi:

"İnşallah bir daha böyle acı günleri yaşamayız. Yarınki TKİ Tavşanlı Linyitspor maçını kazanmak için pek çok sebebimiz varken, bir önemli sebebimiz daha var. Takımımızda hava çok iyi. Yeni transferlerimiz takıma güç kattı. Bizlerin ve camiamızın hak ettiği güzel günler yakındır. Tek isteğimiz herkes takımına sahip çıksın. Çünkü başka Samsunspor'umuz yok."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x