Slaven Bilic: İki yılda yaptığım işlerden gurur duyuyorum

30 Mayıs 2015 Cumartesi 11:44

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Slaven Bilic, Beşiktaş camiası ve başkan Fikret Orman'a kendisine Beşikatş'ta çalışma imkanı verdikleri için teşekkür etti. BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde...

Slaven Bilic: İki yılda yaptığım işlerden gurur duyuyorum

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Slaven Bilic, Beşiktaş camiası ve başkan Fikret Orman'a kendisine Beşikatş'ta çalışma imkanı verdikleri için teşekkür etti.

BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında Başkan Fikret Orman'ın açıklamalarından sonra söz alan Hırvat teknik adam Beşiktaş'ta çalışma şansının kendisine verilmesinden dolayı çok şanslı olduğunu söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a teşekkür eden Bilic, "Veda günü, üzücü bir gün. Karmaşık duygular içindeyim. Belki de hayatımızın en mutlu döneminin sonuna geliyoruz. Bir taraftan da mutluyuz. Burada geliştirdiğimiz harika ilişkilerle evimize dönüyoruz. İki sezonun kısa bir özetini yapacak olursak, tabii ki de şampiyonluğa ulaşamadığımız için üzgünüz. Bu sezon çok yakındık. Ligin 5'te 4'lük döneminde en yakın takım bizdik buna. Buna ulaşamadıysak, sorumlu benim. Bu işin çok kişisel, duygusal tarafı olan bir iş olduğunu, yoğun bir şekilde hissetmiştim. Başkanımıza bu harika kulüpte çalışma şansı verdiği için minnettarım. Bugün Hırvatistan'da Beşiktaş'ı yakından takip eden insanlar var. Bugün ayrılıyoruz ama, kalbimiz hep Beşiktaş ile atacak." diye konuştu.

"İKİ YILDA YAPTIĞIM İŞLERDEN GURUR DUYUYORUM"

Beşiktaş'ya yaptığı işlerden gurur duyduğunu dile getiren Bilic, "2 senede çıkardığımız işten gurur duyuyorum. Aldığımız karar karşılıklı anlaşma ile alınmış bir karar. Beşiktaş için yeni bir sayfa açılıyor. Burada Ümraniye ve Akaretler'de çalışanlara da teşekkür ediyorum, ellerinden geleni yaptılar." diyerek, şöyle devam etti:

"Burada yaşadığımız zorluklar ile ilgili hiçbir zaman şikayet etmedim. Belki zemin her zaman ideal değildi, ama ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Yönetim Kurulu için de aynısını söyleyebiliriz. Bir stadyum inşa etmeye çalışıyorlar, bu bence mucizevi bir şey. Çünkü sahada aşağıya düşmeden bunu yapmaya çalışıyorlar. Artık sayfayı çeviriyoruz, umarım stadımız yakında tamamlanmış olur, sonra da şampiyonluk gelir."

S Ü R E C E K...

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x