Spor Aşkına'ya konuşan Rüştü Reçber hedeflerini anlattı

17 Mayıs 2013 Cuma 12:49

Türk futbolunun efsane isimlerinden eski milli kaleci Rüştü Reçber, Hakan Artış ve Gizem Durmuş'un birlikte hazırlayıp sunduğu Spor Aşkına'da önemli açıklamalar yaptı.Spor, sanat, siyaset ve eğlence sektörünün ünlülerini konuk eden...

Spor Aşkına'ya konuşan Rüştü Reçber hedeflerini anlattı

Türk futbolunun efsane isimlerinden eski milli kaleci Rüştü Reçber, Hakan Artış ve Gizem Durmuş'un birlikte hazırlayıp sunduğu Spor Aşkına'da önemli açıklamalar yaptı.

Spor, sanat, siyaset ve eğlence sektörünün ünlülerini konuk eden ve Skyturk360'ta ekranlara gelen ve Hakan Artış ile Gizem Durmuş’un sunduğu 'Spor Aşkına'ya konuk olan Türk ve dünya futbol tarihinin en iyi kalecileri arasında yer alan Rüştü Reçber, futbol yaşamına nasıl başladığı da anlattı.

Rüştü Reçber, açıklamalarında Beşiktaş kalesini, Fenerbahçe'ye karşı korurken neler hissettiği, Beşiktaş'ta aniden futbolu neden bıraktığı, spor geleceği ile ilgili hedeflerini, spora nasıl santrafor olarak başladığı ve jübile hayalini anlattı.

Rüştü, programda ayrıca hangi sporlara ilgi duyduğunu da anlatırken en'ler sıralamasında ise yediği en güzel golü,
en unutamadığı maçı, en büyük hayali, en beğendiği filmi, en sevdiği müzik tarzını ve en beğendiği kaleci ve antrenörün kim olduğunu da Spor Aşkına’da anlattı.

Spor Aşkına programı yarın 17.10’da Skyturk360’ta banttan ekranlara gelecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x