Spor Servisi sezonu 3 Ağustos Pazartesi günü açıyor

31 Temmuz 2015 Cuma 16:29

Futbolda 2015-2016 Hasan Doğan Sezonu'nun başlamasına iki hafta kalırken, kulüplerin hazırlıkları ve transfer çalışmaları da sürüyor. Televizyonların ise yeni yayın dönemi ile ilgili çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.Yeni yayın...

Spor Servisi sezonu 3 Ağustos Pazartesi günü açıyor

Futbolda 2015-2016 Hasan Doğan Sezonu'nun başlamasına iki hafta kalırken, kulüplerin hazırlıkları ve transfer çalışmaları da sürüyor. Televizyonların ise yeni yayın dönemi ile ilgili çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni yayın dönemine hazırlanan spor kanallarından NTV Spor'un sabah kuşağı programı Spor Servisi de ekranlara geri dönüyor. Doğuş Yayın Grubu Spor Koordinatörü ve NTV Spor Müdürü Fuat Akdağ ile spor yazarı Mehmet Demirkol, 3 Ağustos Pazartesi gününden itibaren yine NTV Spor ekranlarında olacaklar.

Pazartesi sabah saat 11.10’de başlayacak yeni yayın dönemiyle birlikte Spor Servisi’nde ikili, spor basınının sıcak gündemini konuşacak. Gelişmelerin yakından takip edildiği programda yazılı basının güncel konuları canlı yayında analiz ediliyor. NTV Spor'un yanı sıra NTVSpor.net'ten de canlı izlenebilen program, hafta içi Pazartesi’nden Perşembe’ye saat 11.10’da ekranlara geliyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x