Süper Kupa biletleri Bursa’da satışa çıktı, taraftarın ilgisi az

06 Ağustos 2015 Perşembe 11:16

Bursaspor ile Galatasaray arasında 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da oynanacak Süper Kupa Final maçının biletleri Bursa Atatürk Stadı ana gişelerinden satışa çıktı. Bursaspor taraftarının bilet satışına yeterince ilgi göstermediği...

Süper Kupa biletleri Bursa'da satışa çıktı, taraftarın ilgisi az

Bursaspor ile Galatasaray arasında 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da oynanacak Süper Kupa Final maçının biletleri Bursa Atatürk Stadı ana gişelerinden satışa çıktı. Bursaspor taraftarının bilet satışına yeterince ilgi göstermediği gözlendi.
1 Ağustos tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan Süper Kupa maçının biletleri bugün saat 10.00 itibariyle Bursa Atatürk Stadyumu Ana Bilet Gişeleri’nden satışa sunuldu. Az sayıda Bursaspor taraftarları, gişelere giderek bilet aldı.
TARAFTAR TAKVİYE İSTİYOR
Taraftarlar, bu kez Galatasaray’ı yenerek Süper Kupa’yı almak istediklerini, takımlarına güvendiklerini söyledi. Takıma takviyeler yapılması gerektiğini ifade eden taraftarlar, şunları dile getirdi: “Gitmek isteyen futbolcular var, gelenler var ama ne olursa olsun taraftar olarak her zaman takımımızın yanında olmamız lazım. Ne olursa olsun iyi günde kötü günde takımın yanında olacağız. İnşallah maç da güzel olur. Heyecanlı ve umutluyuz. Transfer konusunda biraz zayıf kaldık bence. Hocamızdan ümitliyiz ama yönetimin oyuncularla iyi geçinmediği yönünde duyumlar alıyoruz. Birkaç tane daha takviye gerekiyor.”

2 BİNİN ÜZERİNDE BİLET SATILMADI
Bursaspor’a ayrılan Kale Arkası ve Maraton tribünü biletlerinin 2 bin 855 adeti internet üzerinden satılmıştı. Kalan 2 bin 828 adet biletin de maç gününe kadar satılması bekleniyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x