Teknik Direktör Altay: Bayrağımızı avrupa’nın zirvesine dikeceğiz

20 Mart 2015 Cuma 10:45

Grekoromen güreşçiler Polonya’da tarih yazmak istiyor. Polonya’nın Walbrzych kentinde 24-29 Mart tarihleri arasında yapılacak 23 Yaşaltı Avrupa Güreş Şampiyonası’nın hazırlıklarını İstanbul’da sürdüren Grekoromen Güreş Milli...

Teknik Direktör Altay: Bayrağımızı avrupa'nın zirvesine dikeceğiz

Grekoromen güreşçiler Polonya’da tarih yazmak istiyor.

Polonya’nın Walbrzych kentinde 24-29 Mart tarihleri arasında yapılacak 23 Yaşaltı Avrupa Güreş Şampiyonası’nın hazırlıklarını İstanbul’da sürdüren Grekoromen Güreş Milli Takımı, kürsünün ilk sırasında yer alarak tarih yazmak istiyor.

Dünya Güreş Birliği tarafından Polonya’da organize edilecek Avrupa şampiyonası öncesinde Sarıyer Kamp Eğitim Tesisleri’nde çalışmalarını yürüten milli güreşçiler, birden fazla sıklette madalya kazanarak takım halinde şampiyonluk hedefliyor.

TEKNİK DİREKTÖR ALTAY: BAYRAĞIMIZI AVRUPA’NIN ZİRVESİNE DİKECEĞİZ

Türkiye Güreş Federasyonu’nun imkanları sayesinde verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini dile getiren U-23 Grekoromen Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Mahmut Altay, zorlu maçların kendilerini beklediğini söyledi.

Sarıyer'de çok iyi bir çalışma ortamı olduğunu da hatırlatan Altay, "Milletimizin desteği ve duaları ile Polonya’ya gidiyoruz. Umuyoruz ki çalışmalarımızın karşılığını alırız. Takım halinde şampiyon olarak İstiklal Marşımızı Avrupa’ya dinletmek istiyoruz." açıklamalarında bulundu.

Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecek 23 Yaşaltı Grekoromen Güreş Milli Takımı’nda yer alan sporcular ve kiloları ise şöyle:
59 kiloda Murat Fırat
66 kiloda Enes Başar
71 kiloda Murat Dağ
75 kiloda Serkan Akkoyun
80 kiloda Doğan Göktaş
85 kiloda Ali Cengiz
98 kiloda Fatih Başköy
130 kiloda Ali Nail Arslan

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x