Tesadüfün böylesi

21 Mart 2013 Perşembe 09:34

CHP’li vekil, “Bank Asya liginde ilk üç sırada Kayseri, Manisa ve Rizespor var. Gül, Erdoğan ve Arınç’ın takımları… Bu nasıl bir tesadüf?” diye sordu.

Tesadüfün böylesi

 CHP Bolu milletvekili Tanju Özcan, Bank Asya liginde ilk üç sıradaki takmların Kayseri, Manisa ve Rizespor olarak sıralandığını belirterek ‘’İlk sırada Cumhurbaşkanı, ikinci sırada Bülent Arınç, üçüncü sırada da Başbakanın memleketinin takımları var. Bu nasıl tesadüf?’’ dedi.

TBMM’de bir açıklama yapan ve hakem hatalarını eleştiren Özcan, ‘’Boluspor da hakemlerin kurbanı.. Eskişehirspor, Kasımpaşa, Tavşanlı Linyitspor, Konyaspor ile yapılan maçlarda hakem hataları hep Boluspor aleyhine oldu’’ dedi ve Bank Asya ligi konusunda da şunları söyledi:

“Bank Asya’da birinci sırada Kayseri Erciyesspor var, Sayın Cumhurbaşkanının şehri. İkinci sırada Manisaspor var, Sayın Arınç’ın şehri. Üçüncü sırada da büyük tesadüf Sayın Başbakanın şehri Rize var. Bu işler eğer Başbakan, Cumhurbaşkanı ve Sayın Arınç arasında geçiyorsa, o zaman diğer takımlar hiç alın teri dökmesinler, hiç emek harcamasınlar. Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerine sesleniyorum. Bu sıralama tesadüf mü değil mi, başka faktörler var mı, yok mu?”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x