TFF Süper Kupa maçını Cüneyt Çakır yönetecek

31 Temmuz 2015 Cuma 13:03

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu ve kupa finalisti Galatasaray ile Bursaspor arasında oynanacak TFF Süper Kupa finalinin hakemi açıklandı.Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Galatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos'ta...

TFF Süper Kupa maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu ve kupa finalisti Galatasaray ile Bursaspor arasında oynanacak TFF Süper Kupa finalinin hakemi açıklandı.

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Galatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos'ta Ankara'da oynanacak TFF Süper Kupa maçını FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Ankara Osmanlı Stadı'nda oynanacak ve saat 20.45'te başlayacak TFF Süper Kupa maçında Cüney Çakır'ın yardımcılıklarını ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi Mustafa Emre Eyisoy olacak. İlave yardımcı hakemlikleri ise Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek yapacak.

TFF SÜPER KUPA FİNALİ'NİN MAÇ BİLETLERİ YARIN SATIŞA ÇIKIYOR

Bu arada TFF Süper Kupa'nın biletlerinin yarından itibaren bilet.tff.org üzerinden satışa çıkacağı bildirildi. TFF Süper Kupa 2015'in bilet fiyatları ise şöyle:
Kale Arkaları (Üçüncü kategori) 50 TL
Maraton Tribünü (İkinci kategori) 100 TL
Kapalı Tribün (Birinci kategori) 150 TL.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x