Trabzonspor Ankara’da

21 Mayıs 2013 Salı 14:52

Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde Fenerbahçe ile karşılaşacak Trabzonspor Ankara’ya geldi. Bu yıl 51.’si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası Ankara’da sahibini bulacak. Finalde karşılaşacak takımlardan Fenerbahçe ile Trabzonspor’dan ilk...

Trabzonspor Ankara'da

Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde Fenerbahçe ile karşılaşacak Trabzonspor Ankara’ya geldi.

Bu yıl 51.’si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası Ankara’da sahibini bulacak. Finalde karşılaşacak takımlardan Fenerbahçe ile Trabzonspor’dan ilk Ankara’ya gelen ekip bordo-mavililer oldu. Havayolu ile öğle saatlerinde Ankara’ya gelen kafilede futbol takımını yanı sıra yöneticiler de yer aldı. Havalimanında Trabzonspor’u karşılamaya taraftarlar gelmezken birkaç genç Trabzonsporlu oyuncularla fotoğraf çektirdi. Kafile daha sonra kamp yapacağı otele hareket ederken, bordo-mavili ekibin akşam saatlerinde bir ter idmanı yapacağı öğrenildi.

Öte yandan Trabzospor kafilesini taşıyan takım otobüsü üzerindeki bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. Takım otobüsünün son bölümüne yapıştırılan şampiyonluk kupaları arasında yedinci şampiyonluğu temsil eden 2010-2011 şampiyonluk kupası dikkatleri çekti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x