Trabzonspor kaptanı Tolga Zengin: İçimiz yanıyor

23 Mayıs 2013 Perşembe 00:37

Trabzonspor kaptanı Tolga Zengin final maçı sonrası ilginç bir çıkışta bulunarak, futbolun sahada oynandığını ancak her şeyin saha dışında her şeyin bittiğini söyledi.Ziraat Türkiye Kupası Finali sonrası soyunma odasından ayrılan...

Trabzonspor kaptanı Tolga Zengin: İçimiz yanıyor

Trabzonspor kaptanı Tolga Zengin final maçı sonrası ilginç bir çıkışta bulunarak, futbolun sahada oynandığını ancak her şeyin saha dışında her şeyin bittiğini söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası Finali sonrası soyunma odasından ayrılan Tolga Zengin, maç sonrası protokol tribününe yaptığı harekete açıklık getirdi. Yaptığı hareketi o tribündeki herkese yaptığını ifade eden Zengin, ‘’Bu düzene ve bu düzeni bu hale getiren herkeseydi o hareket. Bizim içimiz yanıyor, içimiz. İnsanların içi yanıyor, Futbol sahada oynanıyor ama her şey saha dışında. Bizim içimiz yanıyor, ciğerimiz yanıyor ama kimse hissetmiyor. Allah inşallah bir gün onların başına da verir. Bu maçla alakalı bir şey değil. Sıkıntı yok kutluyoruz.‘’ dedi.

Öte yandan maç sonrası bazı futbolcular ile Teknik Direktör Tolunay Kafkas özel araçlarla stadyumdan ayrılırken, diğer kafile ise takım otobüsü ile stadyumu terk etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x