Transfer döneminde en çok Fenerbahçe konuşuldu

31 Temmuz 2015 Cuma 12:27

Türkiye Süper Lig’i 2015-2016 sezonunda başlayan 1. Transfer ve tescil döneminde, Temmuz ayı gündemine Fenerbahçe’nin damga vurduğu ortaya çıktı.Yazılı basını kapsayan araştırmaya göre, sarı lacivertli kulübün spor sayfalarında transfer,...

Transfer döneminde en çok Fenerbahçe konuşuldu

Türkiye Süper Lig’i 2015-2016 sezonunda başlayan 1. Transfer ve tescil döneminde, Temmuz ayı gündemine Fenerbahçe’nin damga vurduğu ortaya çıktı.

Yazılı basını kapsayan araştırmaya göre, sarı lacivertli kulübün spor sayfalarında transfer, hazırlık maçları ve Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk karşılaşmasında İstanbul’da oynadığı Shakhtar Donetsk maçının öne çıktığı yayınlanan toplam 8.802 haberle en çok ismi geçen takım olduğu belirlendi.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile derginin incelendiği Interpress raporunda, ikinci sırada Galatasaray geçtiğimiz ay boyunca çıkan 8.284 transfer haberinde yer alırken, Beşiktaş ise isminin geçtiği 6.448 haberle üçüncü oldu. Trabzonspor transfer gündeminde 6.390 haberle dördüncü sırayı alırken, Bursaspor’un da 4.103 transfer haberiyle öne çıktığı da saptandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x