Ünal Aysal: Fenerbahçe, hakkaniyetle şampiyon olursa alkışlarım

28 Mart 2015 Cumartesi 19:24

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Ünal Aysal, mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adayı olup olmayacağı ile ilgili olarak, "Şu anda çok erken, bunu düşünmüyorum." dedi. Sarı-kırmızılı kulübün mali genel kurulunda 2014 yılında...

Ünal Aysal: Fenerbahçe, hakkaniyetle şampiyon olursa alkışlarım

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Ünal Aysal, mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adayı olup olmayacağı ile ilgili olarak, "Şu anda çok erken, bunu düşünmüyorum." dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün mali genel kurulunda 2014 yılında görev yaptığı süre içinde mali ve idari yönden oy çokluğu ile ibra edilmesinin ardından Aysal, basın mensuplarının gündemdeki konularla ilgili sorularına cevap verdi.

Mayıs ayında yapılacak seçimde başkan adayı olup olmayacağının sorulması üzerine Ünal Aysal, "Bir iki gün dinlenmemiz gerekir. Çok değerli adaylar var. Gençlere de biraz yol vermek, onlara destek olmak lazım. Çalışmalarımız ve projelerimiz ile onların yanında yer almamız lazım. Bu durum başkanlık yapmaktan daha önemli." şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLURSA ALKIŞLAYACAK MI?

Bir gazetecinin "Fenerbahçe sezon sonunda şampiyon olursa alkışlar mısınız?" sorusuna ise eski başkan, "Hakkaniyetle bir şampiyonluksa alkışlarım. Hakkaniyetle alınmamışsa arkamı döner giderim." cevabını verdi.

Aysal, hayatında birçok ödül aldığını ancak en büyük ödülün Galatasaray Kulübü Başkanlığı yapmak olduğunu ifade etti.

Ünal Aysal, gelecek yönetimlerin Galatasaray Basketbol AŞ'yi kurması halinde gerekli desteği vereceğini ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x