Vali Coş: İyi oynayan kazansın

24 Şubat 2013 Pazar 12:18

Adana'da bugün PTT 1. Lig'de oynanacak Adanaspor ile Adana Demirspor karşılaşması öncesi Vali Hüseyin Avni Coş, takımların yöneticilerine Polisevi'nde kahvaltı verdi. Vali Coş, "İyi oynayan kazansın." dedi. Coş, Emniyet Müdürü Ahmet...

Vali Coş: İyi oynayan kazansın

Adana'da bugün PTT 1. Lig'de oynanacak Adanaspor ile Adana Demirspor karşılaşması öncesi Vali Hüseyin Avni Coş, takımların yöneticilerine Polisevi'nde kahvaltı verdi. Vali Coş, "İyi oynayan kazansın." dedi.

Coş, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'ın hafta içinde iki takımın yöneticilerini ziyaret ederek görüştüğünü ve olumlu izlenimlerle ayrıldığını hatırlattı. Adana'nın iyi tanıtılması açısından şehrin iki takımı arasındaki karşılaşmanın öncesi ve sonrasının önemli olduğuna vurgu yapan Coş, "Hangi takımımız kazanırsa kazansın Adana kazanacaktır. İyi oynayan kazansın." diye konuştu.

Kahvaltıya, Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül, Adana Demirspor Kulüp Başkanı Önder Serin ile yönetim kurulu üyeleri ve Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan da katıldı. Gürkan da her iki takıma başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x