Viktor Gonçarenko: Turu geçmek istiyoruz, kazanmak için oynayacağız

15 Şubat 2013 Cuma 02:09

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile BATE Borisov'un 0-0 berabere kaldığı maçın ardından Neman Stadı’nda bir basın toplantısı düzenleyen Bate Borisov Teknik Direktörü Viktor Gonçarenko, "90 dakika boyunca bir avantajımız vardı, değerlendiremedik"...

Viktor Gonçarenko: Turu geçmek istiyoruz, kazanmak için oynayacağız

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile BATE Borisov'un 0-0 berabere kaldığı maçın ardından Neman Stadı’nda bir basın toplantısı düzenleyen Bate Borisov Teknik Direktörü Viktor Gonçarenko, "90 dakika boyunca bir avantajımız vardı, değerlendiremedik" dedi.

Maç sonucunda hayal kırıklığına uğradıklarını söyleyen Viktor Gonçarenko, kazanamamalarının temel sebebini hücumlarda yeterince organize olamamalarına ve topu hızlı çevirememelerine bağladı. Karşılaşmanın İstanbul ayağında Fenerbahçe’nin taraftarının olmamasını avantaj olarak görmediklerini, hatta bu durumu hayal bile edemediklerini belirten Gonçarenko, önemli olanın iyi futbol olduğunu, bir sonraki turu geçmek istediklerini dile getirdi.

Takımının maç anına kadar hazırlıklarını Antalya’da yapacağını söyleyen Gonçarenko, basın toplantısının sonunda stadın zemin ve stadyumun hazırlanmasında emeği geçenlere ve kendilerini desteklemek Grodno’ya gelen taraftarlarına teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x