Vodafone Arena’da iş kazası

25 Şubat 2015 Çarşamba 15:40

Beşiktaş'ın yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da merdivenlerden düşen bir işçi yaralandı. Hayati tehlikesi bulunmayan işçi, hastaneye kaldırıldı. Olay, saat 15.00 sıralarında inşaatı devam eden Vodafone Arena Stadı'nda meydana...

Vodafone Arena'da iş kazası

Beşiktaş'ın yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da merdivenlerden düşen bir işçi yaralandı. Hayati tehlikesi bulunmayan işçi, hastaneye kaldırıldı.

Olay, saat 15.00 sıralarında inşaatı devam eden Vodafone Arena Stadı'nda meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen bir işçi, iddiaya göre dengesini kaybetmesi sonucu merdivenlerden aşağı düştü. Olay yerinde yaralanan işçiye ilk müdahale arkadaşları tarafından yapıldı. Daha sonra olay yerine ambulans çağrıldı. Sağlık ekipleri yerde yatan yaralı işçiyi sedye yardımı ile ambulansa taşıdı. İlk müdahalenin ardından yaralı, tedavi edilmek üzere Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

İnşaattaki işçiler ise, önemli bir şeyin olmadığını, işçi arkadaşının ayağından yaralandığını anlattı. Polis ekipleri de olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. İşçi hastaneye sevk edildikten sonra çalışmalar kaldığı yerden devam etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x