Ülkücü sanatçılarla röportaj

10 Şubat 2013 Pazar 21:15
Bu haber 9843 kez okundu

Sanatçılar sıcak ülke gündemini değerlendirip, gençlere ne mesaj verdiler. Ülkücü sanatçılarla haberalp.com ekibi olarak kısa röportajlar yaptık

Foto galeriye git

Ülkü ocaklarının düzenlediği Türk Gençlik Kurultayı'nda Aşık sefai, Alperen Kekilli, Arif Nazım, Ali Kınık, Kaya Kuzucu, Osman Öztunç, Ahmet Şafak ve Mustafa Yıldızdoğan gündeme dair açıklamalarda bulunarak gençlere altın değerinde mesaj verdiler.

İlgiyle izleyeceğinizi tahmin ettiğimiz bu mesajın elden ele, gönülden gönüle yayılarak ülkemizde ihtiyacını duyduğumuz birlik, bütünlük, kardeşlik iklimine katkı yapılmasını diliyoruz. Sanatçılarımızın Gençlik kurultayında gösterdikleri performans harikuladeydi. İzleyenleri manen doyuran, milli hislerini doruk noktasına çıkartan, atalarının önünde saygıyla, rahmetle anma fırsatı sunan, maziyle bütünleşen, gelecek için ümitlendiren bu gönül adamlarına, bu güzel insanlara haberalp ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız. Allah'tan seslerinin gür, kelamlarının etkili, sıcaklıklarının ülkedeki bütünleşmeye katkı yapmasını, binlerce yıllık devam eden Türk milletinin tarihi yolculuğunun ebedi olmasında sanatçılarımızın katkı, destek ve fedakarlıkları tartışmasız takdire şayandır. Gelecekte bu misyonun süreceğine, Türk milletinin yüzünün güleceğine inanıyor, kendilerinden; daha büyük başarılı çalışmalarda buluşmak, bunun haberini yapmak ve mutluluğunu milletçe yaşamak istiyoruz.

Yorum Gönder