HURAFE PAYLAŞIMLARIN ARDINDAKİ GERÇEK

29 Mart 2018 Perşembe 18:02

Özellikle posta kutularımza gelen ya da sosyal medyada sıkça paylaşılan "hurafe paylaşımların" ardındaki sır...

HURAFE PAYLAŞIMLARIN ARDINDAKİ GERÇEK
İsrail’de din işleri uzmanı Henri Luiz şu açıklamaları yaptı. Bizim gece gündüz watsab üzerinde İslamı müslümanların gözünde küçük düşürmek için ciddi bir şelilde çalışan yardımcılarımız vardır. Ve devam ediyor , biz Arapça Türkçe hintçe ve farsça ve dünyada müslümanların konuştuğu bütün dillerde beyanatlarda bulunuruz. Bu mesajlarda Kurandan gerçek ayetler hadisi şerifler ve Müslüman din alimlerinin gerçek sözlerini yazar sonundada bu mesajı en az 10 kişiye gönder deriz. Şayet bu mesajı en az 10 kişiye gönderirsen 15 dakika içerisinde bir mucize göreceksin , bu konu tecrübeyle sabit ve kesindir der.

Özellikle zamanı kısa bir zaman için sınırlarız ki Müslüman ne bir mucize ne de hiç bir şeyin olmadığını görsün. 

Ve anlasın ki ne kurandan ne hadislerden ve nede din alimlerinin söylediği şeyler sadece hurafeden ibaret. Hepsi aldatma hepsi serapmış desin. Böylece zaman zaman bu tarz mesajları tekrar tekrar göndeririz. Bu tekrar neticesinde müslümanların imanını zayıflatırız.

Bu şekilde müslümanların akidelerinde sarsıntı meydana getirerek onları dinlerinde hayal kırıklığına uğratırız. Artık anlarlarki dinleri onlara aldatma ve seraptan başka bir şey vermiyor. İşte bu şekilde müslümanları kontrol altına alabiliriz. 

Makale burada bitti. İşte bundan dolayı Müslüman kardeşim bundan sonra sana gelecek bu tarz mesajları imha et ve kimseyle paylaşma. Bu konuyu müslümanları uyarmak için gönderebilirsin. Dinimiz hürafe ve yalan üzere değildir. Uyanık olalım!

(Alıntı)Yorum Gönder

@name x