Sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmenin yolu BergHOFF'tan geçer

02 Mayıs 2013 Perşembe 10:21

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler Pişirirken, Estetik Görünümede Önem Veren Bayanların Ortak Tercihi BergHOFF Mutfak Ürünleri, Yes, you’re right! ” Sloganıyla ”Doğru Seçim” Olmaya Devam Ediyor.

Sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmenin yolu BergHOFF'tan geçer

BergHOFF AURIGA wok tencere, beyaz gövdesi ile kontrast oluşturan, stay cool tutuş sağlayan siyah kulpları ve bu estetiği tamamlayan paslanmaz çelik kapağı ile bir tasarım harikası. Fernoceramic yüzeyi ile besinlerin, vitamin ve minarel kaybını engeliyen BergHOFF AURIGA wok tencere, eşit ve hızlı ısı transferi  ile mutfaklarda lezzeti garanti kılıyor. Çevre dostu, doğal ve  sağlıklı olması, toksit ve  zararlı madde içermemesi  dikkat çeken diğer özellikleri.

Uluslararası prestije sahip Red Dot tasarım jürisince birincilik ödüle layık görülmüş  BergHOFF Neo Glass tencere serisi, özel cam tasarımlı kapağı ile dikkatleri üzerine çekiyor. BergHOFF Neo Glass tencere serisi, çelik gövdesi, soft touch siyah kulpları, bu estetiği tamamlayan paslanmaz çelik ve  camdan oluşan kapağı ile bir tasarım harikası. Eşit ve hızlı ısı transferi  ile mutfaklarda lezzeti garanti kılması, kapağında süzgecinin olması ve içinde litre ölçeğinin olması serinin dikkat çeken diğer özellikleri

www.BergHOFF.com.tr
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x