ŞENEL AİLESİ GELİN ALDI

07 Temmuz 2020 Salı 11:49

Gebze Kent Konseyi’nin önceki dönem başkanı Gebze’nin tanınan iş adamlarından Gümüşay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Şenel’in oğlu Gürsel Şenel, Süheyla ve Lütfi Yalçın çiftinin kızları Fatma Betül ile dünya evine girdi.

ŞENEL AİLESİ GELİN ALDI

Hafta sonu Gebze’de bulunan Doğa Çiftliği’nde gerçekleşen kır düğünü ile hayatlarını birleştiren genç çiftin düğün merasimine yüzlerce seçkin davetli katıldı. Mutlulukları yüzlerinden okunan Fatma Betül ve Gürsel’in nikahlarını ise Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz kıydı. Genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Büyükgöz Şenel ve Yalçın Ailelerini de tebrik etti.  Salgın süreci sebebiyle açık alanda tedbirler alınarak yapılan düğüne bölgemizin iş, siyaset ve spor camiasında bir çok isim katılırken; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisi Başkanı Öztekin Kaşukçi, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’de genç çiftçi bu özel gününde yalnız bırakmadı.

MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN

 Ünlü türkücü Cimilli İbo’nun türküleri ile eğlenen davetliler, düğün boyunca kendileri ile yakından ilgilenen Şenel ve Yalçın ailelerine de teşekkürlerini sunup tebriklerini ilettiler. Muhteşem bir düğün merasimi ile hayatlarını birleştiren Fatma Betül ve Gürsel’in nikah şahitliklerini ise Şişecam Cam Elyaf Eski Genel Müdürü İsmail Hakkı Hacıalioğlu, MHP MYK Üyesi Musa Küçük, Avrasya Ekonomik İlişkiler Vakfı Başkanı Hikmet Eren, TÜKOSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk ve Göksu Eğitim Kurumları Yönetim kurulu başkanı Sabri Şenel yaptılar. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x