14 Mart Tıp Bayramı'nı tiyatro ile kutladılar

13 Mart 2013 Çarşamba 17:42

Ağrı Sağlıkçılar Derneği tarafından organize edilen 14 Mart Tıp Bayramı, 'Bilmem Ne Grup Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu oyunla kutlandı. Özel Nizamiye Koleji Konferans Salonu'nda kutlanan Tıp Bayramı etkinliğine Sağlık İl Müdürü Dr....

14 Mart Tıp Bayramı'nı tiyatro ile kutladılar

Ağrı Sağlıkçılar Derneği tarafından organize edilen 14 Mart Tıp Bayramı, 'Bilmem Ne Grup Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu oyunla kutlandı.

Özel Nizamiye Koleji Konferans Salonu'nda kutlanan Tıp Bayramı etkinliğine Sağlık İl Müdürü Dr. Seyfettin Yeşilboya, doktorlar, sağlık çalışanları ve aileleri katıldı. 'Bilmem Ne Grup Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu 'Kalp Krizi Değil Gülme Krizi' isimli oyunu büyük ilgi gördü.

Ağrı Sağlıkçılar Derneği Başkanı Op.Dr. Mahmut Erden Koyuncu, 14 Mart Tıp Bayramı'ndan sağlık çalışanları olarak bir araya gelmek, kaynaşmak, buluşmak ve günü hatırlatmayı amaçladıklarını söyledi. Yeni kurulan bir dernek olarak ilk etkinliği bir tiyatro ekibini getirmek olduğunu ifade eden Koyuncu, "Bu tür etkinlikler devam edecek ve hemşireler gününde de buna benzer etkinlik düşünüyoruz. Dernek olarak Sağlık çalışanlarına hizmet vermek, sorunları çözmek ve birlik ve beraberliği sağlamaktır." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x