42 milyon liraya yapılan parkta tuvalet sıkıntısı

18 Temmuz 2015 Cumartesi 14:24

Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş, geçtiğimiz Mayıs ayında 42 milyon liraya mal edilen ve törenle hizmete açılan Hüdavendigar Kent Parkı’nda tuvalet olmamasını eleştirdi. Parkın, 42 milyon liraya mal edildiğini dile...

42 milyon liraya yapılan parkta tuvalet sıkıntısı

Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş, geçtiğimiz Mayıs ayında 42 milyon liraya mal edilen ve törenle hizmete açılan Hüdavendigar Kent Parkı’nda tuvalet olmamasını eleştirdi.

Parkın, 42 milyon liraya mal edildiğini dile getiren Gebeş, “Vatandaş çocuklarının tuvalet ihtiyacını çimenlerin üzerinde gideriyor. Bunu hiçbir belediye yetkilisi görmüyor mu?” diye sordu.

Parkın çok bakımsız olduğunu, kapıların şimdiden açılmadığını belirten Gebeş, “Burada harcanan paralar Bursa’nın parasıdır, milletin parasıdır, milletin parasıyla kimsenin hoyratça harcanmasına göz yumamayız. Kağıttan sıkıştırılmış kapılar yapılmış, elimize aldığımızda kapılar kağıt gibi yırtılıyor. Bu kadar olmaz dedirten ender bir manzara ile karşı karşıya olduğumuzu belirtiyorum. Bunu Bursa halkına reva görenlerin utanması gerekiyor.” dedi.

Parti olarak konunun takipçisi olacaklarını belirten Gebeş, Mimarlar Odası’nın da parkın durumunu incelemesi gerektiğini dile getirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x