‘Acil Servis’ kahkahaya boğdu

16 Şubat 2013 Cumartesi 12:00

Bursa Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Tiyatrosu ‘Acil Servis’ isimli oyunun prömiyerini gerçekleştirdi.Adile Naşit Tiyatrosu'nda gerçekleşen ‘Acil Servis’ adlı oyunun prömiyeri sanatseverler ile doldu taştı. Hastane acil servislerinde...

‘Acil Servis' kahkahaya boğdu

Bursa Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Tiyatrosu ‘Acil Servis’ isimli oyunun prömiyerini gerçekleştirdi.

Adile Naşit Tiyatrosu'nda gerçekleşen ‘Acil Servis’ adlı oyunun prömiyeri sanatseverler ile doldu taştı. Hastane acil servislerinde gerçekleşen olayları, tirajı komik bir üslup ile irdeleyen oyun, izleyiciden tam not aldı. Bülent Koltukçu tarafından yazılıp yönetilen ‘Acil Servis’ adlı oyun, Tiyatro Ekspres oyuncuları tarafından sahnelendi.

15 Şubat – 15 Mart 2013 tarihleri arasında her hafta Cuma akşamları Adile Naşit Tiyatrosunda ‘Acil Servis’ adlı oyunun ücretsiz olarak sahneleneceğini belirten Yıldırım Belediyesi Kültür Sanat Müdürü Nurtekin Özyürek diğer etkinlikler hakkında şu bilgileri verdi: “Her hafta Pazartesi akşamları ‘Aşıklar ve Şairler Otağı’ , her hafta Çarşamba geceleri ‘ Gemilerde Talim Var’ isimli tiyatro oyunumuz ve 27 Şubat 2013 günü ‘Kadın hakları ve kadına şiddete karşı bilinçlendirme’ konulu seminer Barış Manço Kültür Merkezimizdeki yakın tarih programlarımız. Çocuklarımızı da unutmadık. Her hafta Pazar günleri Adile Naşit Tiyatromuzda ‘Harikalar Sirki’ isimli çocuk tiyatromuz devam ediyor. Bursalılar bizi izlemeye devam etsin.”


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x