Adıyamanspor, ikinci yarıya galibiyetle başlamak istiyor

17 Ocak 2013 Perşembe 17:18

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Adıyamanspor, ikinci yarının ilk haftasında Bingölspor'u yenerek ikinci yarıya galibiyetle başlamak istiyor.    Takım olarak ikinci yarıya çok iyi hazırlandıklarını ve takıma katılan...

Adıyamanspor, ikinci yarıya galibiyetle başlamak istiyor

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Adıyamanspor, ikinci yarının ilk haftasında Bingölspor'u yenerek ikinci yarıya galibiyetle başlamak istiyor.
    Takım olarak ikinci yarıya çok iyi hazırlandıklarını ve takıma katılan yeni sporcularla birlikte ikinci yarıda çok daha farklı bir Adıyamanspor’un sahada mücadele edeceğini belirten Adıyamanspor Kulübü Yönetim kurulu üyesi ve Basın Sözcüsü Metin Harıkçı; “Alanya’da süren 12 günlük kamp çalışmamız oldukça verimli geçti. Özellikle takıma yeni katılan sporcularımızla eski sporcularımızın erken kaynaşması adına çok olumlu bir kamp oldu. Teknik heyetimizin raporları doğrultusunda uygun görülen mevkilere kulübün imkanları doğrultusunda en iyi transferler yapılmaya çalışıldı. 12 günlük kamp çalışması ve iki hazırlık maçı eksiklerimizi görme, aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın takıma uyumu açısından çok verimli geçti. Hafta sonu kendi sahamızda Bingölspor ile çok önemli bir maç yapacağız. İnşallah taraftarımızın da desteğiyle bu maçı kazanıp ikinci yarıya galibiyetle başlamak istiyoruz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x