AGD Manavgat Şubesi, merhum Erbakan için mevlit okuttu

02 Mart 2013 Cumartesi 17:35

Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Manavgat Şubesi, merhum Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının ikinci yıl dönümünde Selime Hatun Camii'nde mevlit okuttu. Mevlitte şehitler için de dua okundu. AGD, camiye mevlit için gelenlere...

AGD Manavgat Şubesi, merhum Erbakan için mevlit okuttu

Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Manavgat Şubesi, merhum Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının ikinci yıl dönümünde Selime Hatun Camii'nde mevlit okuttu. Mevlitte şehitler için de dua okundu. AGD, camiye mevlit için gelenlere helva ikram etti.

AGD Manavgat Şube Başkanı Mehmet Gayretli, merhum liderleri Necmettin Erbakan'ın Türkiye'nin yetiştirdiği nadir devlet adamlarda biri olduğunu söyledi. Erbakan'ın siyaset adamı olması yanı sıra dünyaca saygın bir bilim adamı olduğunu belirten Gayretli, ülkeye yaptığı hizmetlerin hiçbir zaman unutulmayacağını kaydetti. Gayretli, "2 yıl önce kaybettiğimiz hocamıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Rabb'im mekanını cennet etsin. Aziz milletimiz hocamızın yaptığı hizmetleri hiçbir zaman unutmayacaktır. Yaptığı hizmetleri hep hayırla yad edecektir. Milli Görüş lideri hiçbir zaman haksızlığa boyun eğmemiş ve ilkeli siyaset yapmada hep dik duruşun sembolü olmuştur." dedi.

Mevlide AGD Başkanı Mehmet Gayretli, SP Manavgat İlçe Başkanı İbrahim Maslak, Eğitim Bir Sen Manavgat Temsilcisi Yasin Keklik, eski il genel meclisi üyesi Mahmut Kara ve emekli müftü Mehmet Ali Öz katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x