AK Parti İl Danışma Toplantısı Bakan Akdağ'ın katılımıyla yapıldı

19 Ocak 2013 Cumartesi 17:26

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Erzurum İl Danışma Meclisi Toplantısı Yenişehir Kültür Merkezi'nde Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın katılımıyla gerçekleştirildi. AK Parti il ve ilçe teşkilatları Danışma Meclisi Toplantısı'nda...

AK Parti İl Danışma Toplantısı Bakan Akdağ'ın katılımıyla yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Erzurum İl Danışma Meclisi Toplantısı Yenişehir Kültür Merkezi'nde Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti il ve ilçe teşkilatları Danışma Meclisi Toplantısı'nda bir araya geldi. Meclis Divan Başkanlığı'nı milletvekili Adnan Yılmaz'ın yaptığı toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Toplantıda en çok üye kaydı yapan Olur, Oltu ve Karayazı ilçe başkanları Sağlık Bakanı Recep Akdağ tarafından plaketle ödüllendirildi. Başka siyasi partilerden AK Parti'ye geçenlere de rozet takıldı. Danışma Meclisi açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Murat Kılıç, Türkiye'nin 10 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde dünyanın saygın ülkeleri arasına girdiğini söyledi. Kılıç, dünyanın bir çok ülkesinin ekonomik yönden battığı bir dönemde Türkiye ekonomisini büyüme göstermesinin büyük başarı olduğunu kaydetti. İl Başkanı Kılıç, terör örgütü ile başlatılan müzakerelerin de olumlu sonuç vermesini temenni ettiğini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, kabul edilen Büyükşehir Belediyesi Yasası ile il geneline hizmetlerini yaygınlaştıracaklarını kaydetti. Küçükler, Erzurum'un son 10 yılda kabuğunu kırarak her alanda gelişme gösterdiğini de sözlerine ekledi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın konuşmasının ardından Danışma Meclisi Toplantısı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x