AK Parti’de pazar günü temayül yoklaması yapılacak

26 Şubat 2015 Perşembe 18:00

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, 30 milletvekili aday adaylığı başvurusu yapıldığını, aday adayları için 1 Mart Pazar günü temayül yoklaması yapılacağını söyledi. Akçay, "Temayül yoklamasında 984 arkadaşımız oy...

AK Parti'de pazar günü temayül yoklaması yapılacak

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, 30 milletvekili aday adaylığı başvurusu yapıldığını, aday adayları için 1 Mart Pazar günü temayül yoklaması yapılacağını söyledi. Akçay, "Temayül yoklamasında 984 arkadaşımız oy kullanacak. Bu yoklamada aday adaylarımızın değerlendirilmesi yapılacak, daha sonra genel merkezimizde üç kademeli oluşturulan komisyona gidecek." dedi.

Her yaş grubundan kişilerin aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu aktaran Akçay, "Biz il teşkilatı olarak hiçbir milletvekili adayının yanında, onu destekler bir pozisyonda değiliz. Bütün milletvekilleri aday adaylarımıza eşit mesafede hep birlikte, değer verdiğimiz kişilerle beraberiz. Bizim tek isteğimiz başarılı olmak. Başarılı olabilmek için de Kırıkkale halkının teveccühünü, desteğini hangi adayla kazanacaksak o milletvekilleri aday çıksın istiyoruz. Milletvekili adayı olduktan sonra ve milletvekili seçildikten sonra da teşkilatlarla uyum içerisinde çalışacak, vatandaşın dertlerini dinleyip, gönlünü alacak, problemlerine çözüm bulmaya çalışan kişilerin milletvekili olmasını istiyoruz" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x