Akçay Caddesi, bayrama yeni yüzle girecek

09 Temmuz 2015 Perşembe 14:40

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Akçay Caddesi'nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.Edremit ilçesinde küçük sanayi bölgesinden Çanakale yoluna bağlantıyı sağlayan Akçay Caddesi'nde belediye tarafından başlatılan yol düzenleme...

Akçay Caddesi, bayrama yeni yüzle girecek

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Akçay Caddesi'nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Edremit ilçesinde küçük sanayi bölgesinden Çanakale yoluna bağlantıyı sağlayan Akçay Caddesi'nde belediye tarafından başlatılan yol düzenleme çalışmaları devam ediyor. Önce altyapı düzenlemeleri yapılan yolda hızla üst yapı kaplamaları gerçekleştiriliyor. 20 bin metrekare kilit taş döşenecek yol yapım çalışmalarının Ramazan Bayramı'na yetiştirilmesi planlanıyor.

Kilit parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandıktan sonra yolun diğer tarafında çalışmalara başlayacaklarını belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, "Ramazan Bayramı'na kadar yolumuzun tamamlanması için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Vatandaşımız artık Edremit'i bu yollarla hatırlamayacak. Edremit'e hizmeti her alanda sağlamak tek amacımız, verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Marka ve modern kent olma yolunda ki hedefimizi desteğinizle gerçekleştireceğiz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x