Aksaray Belediyesi ve AGİAD solid works kursu açıyor

09 Ocak 2013 Çarşamba 18:17

Aksaray Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında hizmetlerini sürdürüyor. Önceki yıllarda olduğu gibi AGİAD işbirliği ile solid works kursu düzenleniyor. Aksaray Belediyesi ve AGİAD tarafından ortaklaşa düzenlenecek kurs için Belediye Başkanı...

Aksaray Belediyesi ve AGİAD solid works kursu açıyor

Aksaray Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında hizmetlerini sürdürüyor. Önceki yıllarda olduğu gibi AGİAD işbirliği ile solid works kursu düzenleniyor.

Aksaray Belediyesi ve AGİAD tarafından ortaklaşa düzenlenecek kurs için Belediye Başkanı Nevzat Palta’nın makamında protokol imzalandı. Palta, konuya ilişkin açıklamasında, "Aksaray Belediyesi olarak daha önceki yıllarda AGİAD ve Endüstri Meslek Lisesiyle ve buna benzer sivil toplum örgütleriyle de ortaklaşa programlar yaptık. Bu kursu biz daha önce açmıştık çok ta faydalı verimli oldu. Yine bununla ilgili bu sene de çok ciddi talep geldi. Bu talebi karşılamak içinde yine AGİAD ile beraber Aksaray Belediyesi olarak yeni bir kurs düzenleyeceğiz." dedi.

PROTOKOL İMZALANDI

Yapılan konuşmaların ardından Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ile AGİAD Başkanı Reha Güven ortaklaşa düzenleyecekleri Solid Works kursunun protokolünü imzaladı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x