Aksaray Valisi Altınok, Başkan Bulutlar'ı ziyaret etti

08 Şubat 2013 Cuma 15:18

Aksaray Valisi Selami Altınok, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı makamında ziyaret etti. Başkan Bulutlar, Vali Öztürk'e günün anısına plaket verdi. Eski Erzurum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Aksaray Valisi Sebahattin Altınok,...

Aksaray Valisi Altınok, Başkan Bulutlar'ı ziyaret etti

Aksaray Valisi Selami Altınok, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı makamında ziyaret etti. Başkan Bulutlar, Vali Öztürk'e günün anısına plaket verdi.

Eski Erzurum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Aksaray Valisi Sebahattin Altınok, sömestre tatili nedeniyle memleketi Erzurum'a geldi. Vali Altınok, ildeki kamu kurum ve kuruluşları ile STK'ları ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı da ziyaret eden Altınok, Erzurum'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar, "Erzurum’un yetiştirdiği öz evlatlarının ülkenin çeşitli illerinde ve ilçelerin de üst düzey yönetici olması ve başarılı çalışmalara imza atması bizleri gururlandırıyor. Bu güzel insanlar memleketlerini unutmayarak bir vesile ile doğup büyüdükleri şehirlere gelerek bizleri ayrıca mutlu ediyor.” dedi.

        Aksaray Valisi olduktan sonra ilk defa Erzurum’a geldiğini hatırlatan Altınok ise ”Bizi biz yapan bu şehri asla unutmayız. Her fırsatta ve her platformda Erzurumlu olduğumuzu söylemekten ve Erzurumlu olmaktan gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Ziyaret sonrasında Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, günün anısına Vali Altınok'a plaket sundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x