Un yüklü TIR'da kaçak sigara

31 Ocak 2013 Perşembe 13:03

Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu un yüklü TIR'da, çuval ve kolilere gizlenmiş 30 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu un yüklü TIR'da, çuval ve kolilere gizlenmiş...

Un yüklü TIR'da kaçak sigara

Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu un yüklü TIR'da, çuval ve kolilere gizlenmiş 30 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu un yüklü TIR'da, çuval ve kolilere gizlenmiş 30 bin paket gürüm kaçağı sigara ele geçirildi. Olay gece saat 02.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Aksaray - Adana Karayolu üzerinde rutin yol kontrolü yapan İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, şüphe üzerine Adana’dan Aksaray istikametine seyreden M.C. (53) idaresindeki 27 V 1922 plakalı TIR'ı durdurdu. Ehliyet ve ruhsat sorduğu sürücünün tedirgin hal ve hareketlerinden şüphelenen KOM ekipleri tırı aramak için noktaya çekti. Un yüklü olan tırı kontrol eden ekipler, unların üstüne ve yanlarına çuval ve kolilerle gizlenmiş toplam 30 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Olayla ilgili sürücü M.C. ve yanında bulunan H.M. (27) gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorum Gönder

@name x