Alaşehir Belediye Başkanı Karaçoban MHP'den istifa haberini yalanladı

28 Mayıs 2015 Perşembe 14:28

Manisa'nın Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, bir internet sitesinde yayımlanan, MHP'den istifa ettiğine dair haberi yalanladı.Başkan Karaçoban, yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Manisa’da yayın yapan bir internet...

Alaşehir Belediye Başkanı Karaçoban MHP'den istifa haberini yalanladı

Manisa'nın Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, bir internet sitesinde yayımlanan, MHP'den istifa ettiğine dair haberi yalanladı.

Başkan Karaçoban, yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Manisa’da yayın yapan bir internet sitesinde çıkan haberde, benim ve meclis üyelerimin, milletvekili sıralamalarına tepki olarak MHP'den istifa ettiğimiz iddia edilmiştir. Bu iddialar, beni ve partimi yıpratmak adına yapılmış olup gerçeği kesinlikle yansıtmamaktadır.
MHP'de milletvekili sıralamaları, merkez yoklaması yönetimi ile katılımcı bir şekilde belirlenmektedir. Tüm milletvekili aday adayları, bu durumu bilerek adaylık başvurusunda bulunmuştur. Bu durumda tüm MHP'lilerin, genel merkez tarafından belirlenen sıralamaya saygı göstermesi parti disiplininin bir gereğidir. Ayrıca milletvekilliği sıralamalarımızla ilgi hiçbir sıkıntımız yoktur ve olmamıştır.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x