Aldırmaz, belediyeciliği anlattı

03 Şubat 2013 Pazar 17:58

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yerel Hizmet Kıyaslama Faaliyetleri 1. Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Adana Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, İstanbul’da yapılan toplantıya Zihni Aldırmaz...

Aldırmaz, belediyeciliği anlattı

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yerel Hizmet Kıyaslama Faaliyetleri 1. Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, İstanbul’da yapılan toplantıya Zihni Aldırmaz ile birlikte 12 büyükşehir belediye başkanı katıldı. Toplantı kapsamında VNG International Firması Sorumlusu Malinda Twaalfhoven ve Hollanda’da yılın genç memuru seçilen Katharina Diaz, Zihni Aldırmaz ile röportaj yaptı. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Twaalfhoven ve Diaz’a Büyükşehir Belediyesi’nin Adana’daki uygulamaları ile ilgili bilgi verdi. İstanbul Nippon Oteli’nde iki gün süren toplantıda stratejik planlar doğrultusunda yerel hizmetlerin daha etkin ve verimli sağlanmasını ve yerel yönetimlerde hesap verilebilirliğin artırılmasının amaçlandığı bildirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x