Alt geçit girişinde otobüsün sıkıştırdığı otomobil duvara çarptı

03 Ocak 2013 Perşembe 14:43

Kayseri’de meydana gelen trafik kazasında, otobüsün sıkıştırdığı otomobil kaldırıma çıktı, trafik işaret levhası ve alt geçit duvarına çarptıktan sonra durdu. Kazada, bir üniversite öğrencisi yaralandı. Şehir merkezindeki Yoğunburç...

Alt geçit girişinde otobüsün sıkıştırdığı otomobil duvara çarptı

Kayseri’de meydana gelen trafik kazasında, otobüsün sıkıştırdığı otomobil kaldırıma çıktı, trafik işaret levhası ve alt geçit duvarına çarptıktan sonra durdu. Kazada, bir üniversite öğrencisi yaralandı.

Şehir merkezindeki Yoğunburç Kavşağı'nda bulunan alt geçit girişinde meydana gelen kazada; aynı istikamete giden 38 AB 260 plakalı Osman Bayrak yönetimindeki otobüs ile üniversite öğrencisi Ümit Efe’nin kullandığı 38 EF 405 plakalı otomobil çarpıştı.

Ümit Efe, otobüsün kendisini sıkıştırdığını ve fren yapmasına rağmen alt geçit girişinde önce kaldırım ve trafik işaret levhasına çarptığını, sonrasında alt geçit duvarına çarparak durduğunu belirtti. Efe, kaza sonrasında şaşkınlık yaşarken, olay yerine gelen trafik ekipleri, kaza ile ilgili inceleme yaptı. Kaza nedeniyle alt geçit bir süre trafiğe kapatıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x