Altınbaşak Fem Dershanesi öğrencilerinden örnek davranış

22 Şubat 2013 Cuma 16:06

Muğla'nın Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren Altınbaşak Fem Dershanesi ile Anafen Dershanesi öğrencileri kan bağışında bulundu. Türk Kızılay’ının kan bağışını yaygınlaştırmak için kurumlara yönelik başlattığı çalışma...

Altınbaşak Fem Dershanesi öğrencilerinden örnek davranış

Muğla'nın Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren Altınbaşak Fem Dershanesi ile Anafen Dershanesi öğrencileri kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ının kan bağışını yaygınlaştırmak için kurumlara yönelik başlattığı çalışma Fethiye'de de devam ediyor. Türk Kızılayı Marmaris Şubesi Birgül Gökmen Kan Alım Merkezi’nden Dr. Ruhi Gündüz başkanlığındaki ekip, Altınbaşak Fem Dershanesi ile Anafen Dershanesi öğrencilerinin kan bağışlarını kabul etti. Kan bağışına dershanelerin 18 yaşını doldurmuş öğrencileri ile öğretmen ve idari kadrosu da katıldı.

Amaçlarının, öğrencilere güzel örnek olmak olduğunu söyleyen Fem Dershanesi Müdürü Murat Torun da insanlığa hizmet etmek düşüncesi ile kan bağışı kampanyasına katıldıklarını ifade etti. Kan bağışı kampanyasında öğrencilere toplumsal sorumluluk kazandırmayı hedeflediklerini belirten Torun, kampanyaya katılan öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x