Amasya Belediye Başkanı Özdemir, gazetecilerle buluştu

10 Ocak 2013 Perşembe 18:32

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve AK Parti Amasya İl Başkanı Osman Faik Salman, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle il merkezinde görev yapan ajans muhabirleri ve yerel gazetecilerle bir araya geldi. Cafer Özdemir, "Yerelde...

Amasya Belediye Başkanı Özdemir, gazetecilerle buluştu

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve AK Parti Amasya İl Başkanı Osman Faik Salman, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle il merkezinde görev yapan ajans muhabirleri ve yerel gazetecilerle bir araya geldi.

Cafer Özdemir, "Yerelde yapılması gereken halkın refah ve mutluluğunu artıracak projelerde çalışmalarda siz basın mensupları bizlere destek oluyorsunuz. Yaptığımız çalışmaları halkımızla paylaşmamıza vesile oluyorsunuz. Bundan dolayı tüm basın çalışanlarına ve emekçilerine şükranlarımı arz ediyorum. Zor bir görev yaptığınızın farkındayım, gerek özlük haklarınız, gerekse fiziki şartlarınızda olsun, Türkiye’deki basın mensuplarının fedakârca çalıştıklarını yakinen izliyorum. İlimizdeki yerel basınımızın da gerçekten takdire şayan şekilde, ahlaki kurallar içerisinde, seviyeli, oldukça dostane bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar. Kamunun yapmış olduğu hizmetleri basın aracılığı ile halkla buluşturuyorsunuz. Ben bir kez daha basın gününüzü tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

AK Parti İl Başkanı Osman Faik Salman ise yaptığı konuşmada, basının toplum menfaatleri doğrultusunda tarafsız doğru ve ilkeli bir şekilde çalışarak kamuoyunu bilgilendiren, kamuoyunun talep ve görüşlerini yansıtma görevi ifa ettiğini belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x