Ana yola yeni üst geçit yapılacak

04 Nisan 2013 Perşembe 15:14

Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar, Muradiye Mahallesi'nde turist yolu olarak bilinen mevkiye üst geçit yapılması için çalışmalara başlayacaklarını belirtti.Başkan İsmail Tartar, Zeytin Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İshak...

Ana yola yeni üst geçit yapılacak

Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar, Muradiye Mahallesi'nde turist yolu olarak bilinen mevkiye üst geçit yapılması için çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Başkan İsmail Tartar, Zeytin Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İshak Çalışkan’la görüştü. Vatandaşların ana yoldan daha rahat geçebilmesi adına yapılacak modern bir üst geçit için Zeytin Tıp Merkezi'yle ortaklaşa bir çalışma yürütebileceklerini söyledi. Tartar, bu anlamda Zeytin Tıp Merkezi'nden de katkı beklediklerini ifade etti.

Zeytin Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İshak Çalışkan da üst geçitle ilgili olarak yapılacak değerlendirmelerle birlikte katkı sunacaklarını kaydetti. Proje üzerinde incelemede bulunan Tartar ve Çalışkan, bu sayede halkın daha güvenli bir biçimde karşıdan karşıya geçebileceklerini ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x