MHP Ankara'nın yoğun hafta sonu mesaisi

18 Şubat 2013 Pazartesi 21:10

MHP Ankara İl Başkanlığı için hafta sonu oldukça yoğun geçti. Hafta sonunda ilçeleri gezen MHP Ankara İl Başkanlığı Nallıhan’da düzenlenen toplantıda partililerle buluştu.

MHP Ankara'nın yoğun hafta sonu mesaisi

 MHP’nin 44.kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Ankara’nın Nallıhan ilçesinde düzenlenen geceye MHP Ankara İl Teşkilatı tam kadro katıldı. MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, il başkan yardımcıları Veli Ertürk ve Mesut Çelik, il yönetim kurulu üyeleri Yahya Yüzüak, Hamdi Yılmaz ve Hasan Şahin’in yanı sıra MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri ve MHP MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Nallıhan’da düzenlenen MHP’nin 44.kuruluş yıldönümü programına katıldı.

TEŞKİLAT İLÇEDE HALKA BULUŞTU

Nallıhan’da düzenlenen program öncesi, MHP Ankara İl Teşkilatı’nın hafta sonu mesaisi de bir hayli yoğundu. MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Veli Ertürk, MHP İl yöneticileri Yahya Yüzüak ve Hamdi Yılmaz, Nallıhan’a giderken ilçelere de uğrayarak hem teşkilatları ziyaret etti hem de halkın sorunlarını dinledi.

İlk olarak MHP Güdül İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden MHP Ankara İl Heyeti, teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Güdül halkı ve esnafı ile de görüşen MHP Ankara İl Heyeti, oradan Beypazarı’na geçerek ilçe teşkilatının düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı. Oldukça geniş bir katılımın olduğu toplantıda Beypazarı ilçe teşkilatı yerel seçimlere hazırlandıklarını ifade etti.

MAHALLE OLACAK ÇAYIRHAN'DA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Beypazarı’nın ardından Çayırhan beldesine geçen MHP Ankara İl heyeti, eski ve yeni belde başkanları yönetimleri ve ocak başkanı tarafından karşılandı. Belde ve teşkilat hakkında yapılan istişare toplantısında yaşadıkları zorluklara rağmen beldede yaşayan başka şehirlerden gelen ve hatırı sayılır bir nüfusa sahip vatandaşlara yönelik çalışmalar yapıldığı bildirildi. Yeni büyükşehir yasası ile Nallıhan ilçesine bağlı bir mahalle olacak olan Çayırhan’ın hazırlıklarını tamamlamak için çalıştığı ifade edildi.

ANKARA MİLLETVEKİLİ YENİÇERİ DE KATILDI

Daha sonra Nallıhan ilçesine geçen MHP Ankara İl Heyeti, partinin 44.yılı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen geceye katıldı. Gece öncesi, MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri’nin de katılımı ile genel ve yerel siyasete ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı bir toplantı düzenlendi.

Programın açılış konuşmasını MHP ilçe başkanı Mehmet Toplutaş yaparken, sırasıyla belediye başkanı Adnan Okur, MYK üyesi İbrahim Çiftçi, MHP Ankara milletvekili Özcan Yeniçeri de birer konuşma yaptı.

Gecede bir konuşma yapan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya ise “Allah’ın selamı peygamberimizin duaları üzeriniz olsun. Bu büyük davanın siyasi temsilcisi olan partimiz yarım asra yaklaşan ömrünün her anını millet bekasına, Allah davasına adamıştır. Bu uğurda her türlü bedel ödenmiştir. Türk milletinin layık olduğu şekilde yönetilmesinin zamanı gelmiştir. Bunun için MHP kadroları önce yerelde daha sonra genelde hazırdır. Buradaki bu coşkulu katılım bize daha da güç vermektedir. Ankara'nın her noktasında partimize ve bize gösterilen teveccüh bizi çok mutlu etmekte el elle, gönül gönüle geleceğin güçlü ve müreffeh Türkiye'sinin sinyallerini vermektedir. Hepiniz var olun sağ olun Allah’a emanet olun” dedi.

Fatih Çetinkaya’nın konuşması uzun süre alkışlanırken, gecenin sonunda MHP Ankara İl Başkanlığı’nca düzenlenen eğitim programına katılarak sertifika almaya hak kazananların sertifikaları verildi.

Yorum Gönder

@name x