Anneler masa tenisinde yarıştı

22 Mart 2013 Cuma 14:01

Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu Koleji, Anneler Arası Masa Tenisi Turnuvası düzenledi. Okulun spor salonunda yapılan turnuvada hünerlerini sergileyen veliler, birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için kıyasıya mücadele etti.         Eleme...

Anneler masa tenisinde yarıştı

Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu Koleji, Anneler Arası Masa Tenisi Turnuvası düzenledi. Okulun spor salonunda yapılan turnuvada hünerlerini sergileyen veliler, birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için kıyasıya mücadele etti.

        Eleme usulü 30 karşılaşmanın yapıldığı müsabakalar sonucunda birinciliği Nurten Akçay elde ederken, Aysel Eskici ikinci, Bircan Özer ise üçüncü oldu. Hayatında ilk kez böyle bir yarışmaya katıldığını ve turnuvanın çok keyifli geçtiğini belirten öğrenci velisi Nurten Akçay, "Çok heyecanlandım, ilk kez masa tenisi yarışmasına katıldım ve derece elde ettim. Okulumuz birçok yeniliğe imza atıyor. Bunun yanında sosyal faaliyetler düzenleyerek de biz bayanları bir araya getiriyor. Bu organizasyondan dolayı çok mutlu oldum." şeklinde konuştu.
    
        Okul Müdürü Süleyman Eski ise amaçlarının velileri bir araya getirip hem spor yaptırmak hem de hoşça vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x