Antalya OSB personeli kalite yönetimi eğitimi aldı

07 Ağustos 2015 Cuma 11:41

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü'nün 30 personeline kalite yönetim sistemi eğitimi verildi. Antalya OSB'de hizmet kalitesini artırmak amacıyla kapsamlı bir eğitim seferberliği başlatıldı. Yaklaşık 3 ay önce hizmete giren...

Antalya OSB personeli kalite yönetimi eğitimi aldı

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü'nün 30 personeline kalite yönetim sistemi eğitimi verildi.

Antalya OSB'de hizmet kalitesini artırmak amacıyla kapsamlı bir eğitim seferberliği başlatıldı. Yaklaşık 3 ay önce hizmete giren Eğitim ve Kalite Müdürlüğü’nün koordinasyonunda başlayan eğitim çalışmaları kapsamında Bölge Müdürlüğü’nün 30 personeli 'Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi' aldı. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) eğitmenlerinin rehberliğinde 5 gün süren eğitimlerin sonunda katılımcılara TSE başarı sertifikası verildi.

Bölge Müdürlüğü’nün hizmet kalitesini artırmakta kararlı olduklarını belirten Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Antalya OSB’nin eğitim hedefi sanayiciler için büyük sorun olarak görülen hizmet ve kalifiye eleman eğitimlerini çözüme kavuşturmak, talep ve görüşmeler sonucu sunulacak eğitim hizmetleri ile sanayicilerimiz üzerindeki bu yükü hafifletebilmektir. Bölge Müdürlüğümüz Antalya OSB’de doğru alt yapı çalışmaları ile eğitimin merkezi olmayı hedeflemektedir.” diye konuştu. Mayıs ayı içerisinde eğitim talep analizi çalışması kapsamında en çok talep edilen eğitim başlıklarının belirlendiğini ifade eden Bahar, “2015 yılının ikinci yarısında personelimize ve katılımcılarımıza yönelik 30 farklı eğitim programını daha hayata geçireceğiz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x