Antalya Valisi Altıparmak MÜSİAD ve ANTİKAD yöneticilerini kabul etti

23 Şubat 2013 Cumartesi 11:29

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Derneği Antalya Şubesi ile Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) yönetim kurullarını kabul etti.Vali Altıparmak’ın ilk ziyaretçileri, MÜSİAD Antalya Şube...

Antalya Valisi Altıparmak MÜSİAD ve ANTİKAD yöneticilerini kabul etti

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Derneği Antalya Şubesi ile Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) yönetim kurullarını kabul etti.

Vali Altıparmak’ın ilk ziyaretçileri, MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Yeni seçilen yönetime başarı dileyen Altıparmak, çalışmaları hakkında bilgi aldığı dernek yöneticilerinden, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ile işbirliği yapmalarını istedi. ANTİKAD Başkanı Duygu Günsur Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri de ziyaretlerinde, dernekleri ve sosyal projeleri hakkında Vali Altıparmak'a bilgi verdi. Her konuda işbirliğine hazır olduklarını ifade eden yöneticileri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde ülke genelinde başlatılan "Gönül Elçileri" projesinde de yer alacaklarını ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x