Kaymakam Bulgurlu, şehit ailelerini ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor

23 Aralık 2012 Pazar 17:21

Antalya Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, her ay düzenli bir şekilde şehit ailelerini ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor. Kaymakam Bulgurlu, şehit ailelerinin çay ve kahvesini içerek sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm buluyor. Dünyanın...

Kaymakam Bulgurlu, şehit ailelerini ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor

Antalya Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, her ay düzenli bir şekilde şehit ailelerini ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor.

Kaymakam Bulgurlu, şehit ailelerinin çay ve kahvesini içerek sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm buluyor. Dünyanın en az varlıklarının şehit aileleri olduğunu belirten Bulgurlu, her şehit ailesini ziyaret etmesi sonrası manen huzur bulduğunu kaydetti. Şehitliğin Allah katında en ulvi mertebe olduğunu belirten Bulgurlu, ailelerinin de milletçe baş tacı yapılan en aziz varlıklar olduğunu söyledi. Bulgurlu, "Şehit aileleri bizim baş tacımız. Onlar bize milletçe emanet edilen dünyanın en aziz varlıkları. Her şehit annesi bu milletin annesi her şehit babası da bu milletin babasıdır. Onlar bizim onur ve gurur kaynağımız. Milletimiz baştacı." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x