Kırmızı otobüsler Döşemealtı’na da gidecek

31 Aralık 2012 Pazartesi 12:12

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtılı vatandaşların isteği doğrultusunda kırmızı otobüsleri bu ilçeye de taşıdığını bildirdi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, Antalya Çıplaklı...

Kırmızı otobüsler Döşemealtı'na da gidecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtılı vatandaşların isteği doğrultusunda kırmızı otobüsleri bu ilçeye de taşıdığını bildirdi.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, Antalya Çıplaklı bölgesindeki TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşlardan gelen istekleri dikkate alarak düzenli otobüs seferleri başlattı. Fatih TOKİ 701B tabelasını taşıyan kırmızı otobüsler sadece TOKİ konutlarına değil, Döşemealtı’na da gidiyor. Kepezaltı-Fatih tramvay durağından kalkış yapan toplu ulaşım aracı, Korkuteli Kavşağı, Antalya Burdur çevre yolunu izleyerek TOKİ konutlarına ulaşıyor. Toplu ulaşım aracı TOKİ konutlarının dönüşünde ise Döşemealtı Merkezi, Döşemealtı Atatürk Caddesi, Korkuteli Kavşağı’nı geçerek tramvayın ilk durağı olan Kepezaltı-Fatih durağına ulaşıyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x