MHP Konyaaltı'ndan Huzurevi ziyareti

26 Mart 2013 Salı 09:49

Huzurevi sakinlerini ziyaret eden MHP Konyaaltı ilçe teşkilatı, onların hal ve hatırlarını sordular, çeşitli ikramlarda bulundular.

MHP Konyaaltı'ndan Huzurevi ziyareti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konyaaltı İlçe Kadın Kolları ve MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin.Opr.Dr.Suat Kayaalp , Konyaaltı ilçesinde bulunan Hayat Ağacı Huzurevi’ni ziyaret ettiler.

Ziyarette, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin.Opr.Dr.Suat Kayaalp, MHP Konyaaltı Kadın Kollarından Selma Durmuş, Huriye Yıldırım, Müzeyyen Çakan, Emine Durmuş, Ülkü Öz, Naciye Altay, Canan Tufançlı, Sema Sontur hazır bulundu. MHP’li heyet, Hayat Ağacı Huzurevi'nde barınan yaşlı vatandaşlarla tek tek ilgilendiler, onların hal ve hatırlarını sordular,  ve onlara çiçek verdiler. Bu ziyaretten hayli memnun olan Huzurevi sakinleri, MHP’li heyete teşekkür ettiler. Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin.Opr.Dr.Suat Kayaalp; “Hayat bir bütündür ve yaşlı insanlarımız da hayatımızın bir parçasıdır. Kaldı ki, hayata erken veda etmeyen istisnasız herkes bu dönemi yaşamaktadır. Gönlümüz, her insanın ihtiyarlık çağını kendi evlatlarının yanında yaşamasından yana olsa da, geleneksel Türk aile yapısının modern çağdan etkilenmesiyle ortaya çıkan bu tür sosyal kurumlar, çok önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Huzurevi sahibi Dr. Burcu Yüceşen ve değerli personelinin güler yüzlü hizmeti takdire şayan. Onlara ayrıca teşekkür ediyoruz. Toplum olarak yaşlılarımızı asla ihmal etmemeliyiz, onlardan sevgimizi, saygımızı, şefkatimizi, merhametimizi esirgememeliyiz. En önemlisi de sadece belli günlerde değil her zaman onların yanında olmalıyız, onların duasını almalıyız.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x